Get Adobe Flash Player。

Get Adobe Flash Player

Sayfa 1 - Toplam 7 123 ... SonSon
Bulunan 1 den 10 - Toplam 61

Konu: Makaleni Yayınla, Altını Kazan! Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Makaleni Yayınla, Altını Kazan! Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Tarih: 11 Haziran - 11 Temmuz
    İçerik: R2Games olarak biz, tüm Ejderha Ustası severleri tekniklerini, düşüncelerini, deneyimlerini ve Ejderha Ustası ile ilgili herşeyi paylaşmaya davet ediyoruz. Kim olursan ol, ister yeni başlamış ister deneyimli, hepinizin paylaşak hikayelerinin olduğununun farkındayız ve Ejderha Ustasının Starlarını arıyoruz!

Ödül: Paylaşımınızın içeriğine ve kalitesine bağlı olarak 100 ila 800 altın

Gönderi İçeriği Gereksinimleri:
    1. Gönderiniz Ejderha Ustası ile ilgili olmalıdır, oyun ile ilgili ipuçları, düşünceler ve deneyimler her yazım stilinde kabul edilecektir.
    2. Gönderi başlığı [EU XXX] formatında olmalıdır.
    3. Toplum tarafından hassas kabun edilen konulara değinilmemelidir.

1. Makalenizi Sunucu İsmini, Karakter İsmini ve Seviyeni içinde Haberler & Etkinlikler.
    2. GM hergün gönderileri kontrol edecek ve etkinlik sonunda kazananlar forum sayfasında yayınlanacak.

Kazananı Belirleyen Maddeler
    • Ziyaretçi Sayısı (20%)
    • Gönderinize verilen cevaplar (20%)
    • Gönderinizle alakalı olumlu düşünceler (20%)

Kurallar
    1. Katılımcılar ödüllerinin taraflarına ulaştırılabilmesi için Sunucu ve Karakter İsmini gönderilerine yazmalıdırlar. Eksik gönderimler geçersiz kabul edilecektir.
    2. Gönderiniz kendinize ait ve özgün olmalıdır. Kopya ve uyarlama yazılar kabul edilmeyecektir.
    3. Katılımcılar birden fazla gönderi hazırlayabilirler, ancak hafta en fazla iki gönderi yayınlama hakkına sahiptirler.
    4. R2Games kazanan yarışmacının gönderisini yayınlama, değiştirme ve tekrar yayınlama haklarını saklı tutmaktadır.

Copyright © 2014 R2Games. Etkinliğin tüm hakları saklıdır.

merhabalar

Karakter:®ZORBA®
    Sunucu: Kızıl Ormanlar

1. Server ve serverlar arası bireysel ve takım olarak turnuva düzenlenmesi ve bu turnuva karşılığında oyun içerisi oyun parası ve benzeri hediye veya ödüller olmaması normal hayatta kulanıcıların günlük içinde kulanabilecekleri veya nakit üzeri hediyeler düşünülmesi
    2.Oyun içerisinde geliştirilmiş karakter eşyalarının ayrıştırma veya satma dışında başka işlemler karşılığında item veya silahlara oyun içinde ödenmiş olan miktarın oyuncu veya karakter envanterine geri kazanılması
    3.Oyun içerisinde halihazırda olan küfür ve benzeri şeyleri engellemek amaçlı yazılımın geliştirilmesi ve şuan bulunan yazılımın güncellenmesi ki şuan bulunan yazılım ingilizce veya başka bir yabancı dil üzerine hazırlanmış olduğundan manasız ve mantıksız şekilde hiç alakası olamamasına rağmen yasaklı kelime veya cümleleler içerisine almaktadır bunun düzeltilmesi dünya chat (konuşma,yazışma) bölümünden oyuncular dilediği gibi hakaret yağdırabildiklerine görmekteyiz ve bu konu hakkında oyun içinde hızlı şekilde şikayet kutu veya benzeri bir iconun olmaması anında bu benzeri tartışma ve konuşmaların anında müdehalesi için
    4.Oyunun tamamiyle türkçeleştilmemiş olması hala bazı yaratık veya moblarda yabancı karakter veya isimler bulunması ve bunların düzeltilmesi
    5.Web tabanlı yani tarayıcı üzeri oyunlarda halihazırda oyuncuların birebir ticaret yapamaması ve bu konu hakkında çalışmalar başlatılması

Bunlar başlıca akla gelen başlıklar ve dahası olacak ......

Tüm EjderhaUstası Oyuncularına Selamlar

Karakter: DragonLord
    Sunucum:S1 Kızıl Ormanlar

Oyundaki Değinmek Gerekirse Önemli Husus Altınlar Olucaktır.Çünkü Bir Çok Oyuncu Altın Aldığı Zaman Savaşma Gücünü Çok Rahat Bir Şekilde Üst Seviyelere Taşırken VIP Olmayan Oyuncalar İse Çok Zorluk İçinde Ulaşımını Tamamlamaya Çalışıo Benim İstediğin VIP Yine Ayrıcalıklı Olması Ama Aşırı Bir Şekilde Abartılı Bir Ayrıcalığı Yaşamamalırı Üzerine Olacaktırki Biliyorum Birçok Kişi Bu Konuda Hem Fikir Olucaktır. Böyle Bi Makale Yazmamıza Sebeb Olduğunuz İçin Teşekkür Ederiz.

Merhaba ben Deante,
    Herşey iyi güzel hoş ama bu konuların forumun hangi bölümüne açılacağını yazmamışsınız...

Alıntı R2_Cece Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    1. Makalenizi Sunucu İsmini, Karakter İsmini ve Seviyeni belirterek bu duyununun altına yayınlayınız.
    2. GM hergün gönderileri kontrol edecek ve etkinlik sonunda kazananlar forum sayfasında yayınlanacak.

Kazananı Belirleyen Maddeler
    • Ziyaretçi Sayısı (20%)
    • Gönderinize verilen cevaplar (20%)
    • Gönderinizle alakalı olumlu düşünceler (20%)
    •Ben bu konunun altına mesaj olarak makalemi yazabilirim, ama ziyaretçi sayısını spesifik olarak alamazsınız, hatta benim mesajımı okuyan insan sayısını bile rakamsal olarak çıkartamazsınız.•Gönderime doğru düzgün cevap da gelmeyecektir, çünkü konu başlığı ve konu benden bağımsız. •Olumlu düşüncelerden ziyade buraya yazılacak mesajlar yine konu dahilin de diğer makaleler olacaktır.
    Son düzenleyen R245039029, 10-06-2014 saat 02:52 PM.

Merhaba Ben S2 Den Eagle Seviye: 42 yaş :21

1) Tam Ekran Yok

2) Serverda Fazla User den Kasması Lag ..

3) VİP sorunu bu oyunu 15 yaş altındaki kişilerde oynuyor ve bu çocukların ne kredi kartı nede telefonu olabiliyor bu yüzden bazıları çoğu üst yaş gruplarından daha iyi oyunu biliyor ve oynuyor fakat çocuğun yaptığı saatlerce oynanan emek bir adamın gelip parayı yatırıp almasıyla 2 saniyede oluyor bence vip le normal oyuncunun o kadarda fazla ayırt edilmemesi gerekir.

4) Vip Görevi vip olmayanlara vip görevi geliyor ve bitirdiğinde vip olmadığı için o görevin ödülünü alamıyor bence vip olmayanlara vip görevi getirilmesi kalksın .

5) Vip olmayanlara oyun da kaldığı saate girdiği güne göre hediyeler vermelisiniz o oynayan emekçi saatlerce vip güçlü bir karakteri geçebilmek için saatlerce pc başında kalıyor ve buna emeğinin karşılığını vermelisiniz.

6) İlk Yükleme paketini aldıkdan sonra eşyaları sınırlı zamanda alabileceğimiz itemler geliyordu o yok artık .

7) EXP TOMAR GÜNLÜK %100 LÜK BİR EXP TOMAR VERİLMESİ UYGUN OLUR .

8) HAFTADA BİR KEZ YENİ BİR SV AÇMALISINIZ S1 E GEÇ GİRENLER SIRALAMAYI GÖRDÜKTEN SONRA BOŞUNA OYNUYORUM BU ADAMI GEÇEMEM DİYİP BIRAKIYOR HER HAFTA SV AÇILSINKİ OYUNCU SAYISI ARTAR VE BİRLİK SAVAŞI VB ETKİNLİKLER BİRÇOK USER İÇİN MÜTHİŞ BİRŞEY .

9) Hemen Sonlandır düzeninin Vip 1 hatta normal bi oyuncunun kullanabileceği bir seviyeye inmesini istiyorum çoğu kişinin pc veya interneti yavaş olduğundan diğerleri bitirirken arkadaş hala savaşta kalıyor ve user useri bekliyor .

Son düzenleyen R273681649, 19-06-2014 saat 02:42 PM.

merhaba ben selin oyunu severek oynuyorum ama bir sekilde sg düşük olunca baya bi zorluyor vıp olanlar ve olmayanlar arasında baya bi fark oluyor bence vıp lara oldugu gibi birazda normal üyelere ayrıcalık tanınsın.

Karakter:MoRRoW
    Seviye:40
    1)sunucu ve serverlar arası bireysel ve takım olarak oyunlar düzenlenmesi gereklidir Bu Oyunlar Karsılıgında 1.ye Altın Ve Hediye Kıyafet Exp Vb.
    2)Mor Kristali item ayrıştırarak veya nakit para yatırarak elde edilior bu cok yanlış ejder parası ve kader parası gibi bi para çeşidi cıkartarak mor kristal hediye elde edilmesi gereklidir.
    3)Normal Argo(Küfür) Etmedigimiz halde yazılarımızın gözükmemesi çok büyük bir sıkıntı Bunun İçin Oyuna En Az 2 Tane Online Moderatör Alınması gereklidir.
    4)Oyunun Çoğu yerinde İspanyolca Kelimeler Kullanılmış Bunların Türkçe Olması Gereklidir
    5)Oyun içinde Sihirli Canlı Işık etkinliğinin çalışmaması Bütün Oyuncuların 1 kademe geriden gelmesine sebeb oluyor bunun halledilmesi gereklidir
    6)Bazı etkinliklerin sadece Vip Olan üyelere yarıyor Vip Olmayan üyelerinde bu etkinliklerden yararlanması gereklidir

Buna benzer Birçok sıkntı vardır Şuanda Aklımda Olanlar Bunlardır İyi Günler Dilerim.!
    Son düzenleyen R278282661, 10-06-2014 saat 07:09 PM.

Karakter:RedBoss
    Sunucu: S1 kızıl orman
    Seviye:33
    1)Serverler arası ws olur ise daha çok güzel olur,ve bu ws nin 1 . teamına altın vb ödul verilmelidir.
    2)Oyunu bi cok bolumunde yababncı yazılar var onlar türkçe olsa iyi olur.
    3)oyunu ekranı biraz daha buyuk olsa daha kolay olur oynamak.
    4)Bazı uyeler kandırmaca yaparak diyer userlerin hakını yemekte onlar için admınler olsa çok iyi olur.
    5)Oyun içi bazı donmalar oluyor ve çok kötü oluyor ve pc yi çok kasıyor bunun giderirseniz iyi olur.
    6)Bazı etkınlıkler var ve bunlar sadece oyunu bılenler veya oyunda buyuk lvl olan userler için geçerlir mesela bu gece saat 22.00 da bi tkinilk vardı ve giremedim bunu için bi kısayol tuşu olsa ekranda daha iyi olur.
    7)Mor kristal veya ruh için altın gerekmektedir bunun için zengin veya fakir olanlar var yada memur olanlar var bunların sadece günlük 5 kere olsa daha iyi olur ve oyun daha çok ilerler.
    8)Oyunda o yukardakı kısa yol resimleri biraz daha az olsa daha iyi olur .
    SAYGILARLA

Alıntı kmikazee Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    merhaba ben selin oyunu severek oynuyorum ama bir sekilde sg düşük olunca baya bi zorluyor vıp olanlar ve olmayanlar arasında baya bi fark oluyor bence vıp lara oldugu gibi birazda normal üyelere ayrıcalık tanınsın.
    Merhaba Benim Adımda Enes

Bence Arkadaşım Çok Haklı Dediklerinnin Bize Faydalı Olacağı Açık Ve Nettirç

Karakter:Küßra
    Seviye:39
    1)sunucu ve serverlar arası bireysel ve takım olarak oyunlar düzenlenmesi gereklidir Bu Oyunlar Karsılıgında 1.ye Altın Ve Hediye Kıyafet Exp Vb.
    2)Mor Kristali item ayrıştırarak veya nakit para yatırarak elde edilior bu cok yanlış ejder parası ve kader parası gibi bi para çeşidi cıkartarak mor kristal hediye elde edilmesi gereklidir.
    3)Normal Argo(Küfür) Etmedigimiz halde yazılarımızın gözükmemesi çok büyük bir sıkıntı Bunun İçin Oyuna En Az 2 Tane Online Moderatör Alınması gereklidir.
    4)Oyunun Çoğu yerinde İspanyolca Kelimeler Kullanılmış Bunların Türkçe Olması Gereklidir
    5)Oyun içinde Sihirli Canlı Işık etkinliğinin çalışmaması Bütün Oyuncuların 1 kademe geriden gelmesine sebeb oluyor bunun halledilmesi gereklidir
    6)Bazı etkinliklerin sadece Vip Olan üyelere yarıyor Vip Olmayan üyelerinde bu etkinliklerden yararlanması gereklidir

Buna benzer Birçok sıkntı vardır Şuanda Aklımda Olanlar Bunlardır İyi Günler Dilerim.!

Mesaj Yetkileriniz

• Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz yok
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •