Get Adobe Flash Player。

Get Adobe Flash Player

Bulunan 1 den 5 - Toplam 5

Konu: Tüm dil cambazlarına: Karakter, yetenek isimlendirme ve daha fazlası!

Karışık Görüntüle

Tüm dil cambazlarına: Karakter, yetenek isimlendirme ve daha fazlası!

Oyunları seviyor musun? Birden fazla dil mi biliyorsun, ANA DİLİN Türkçe mi? Oyun içerisinde para, özel öğeler ve hatta nakit para kazanmak ister misin?

Bize katıl ve yeni oyunlarımızın çevirisini yap! Oyun endüstrisinin kapısını arala ve içinde kendine bir yer edin.

İlgileniyorsan, lütfen jobs@r2games.com adresinden İngilizce olarak bizimle iletişime geç. Göndereceğin mailin konusu aşağıdaki gibi olmalı.

R2Gamer NAME, English >Native LANGUAGE freelance translator

"NAME" kısmını isminle değiştir ve yaşını, milliyetini, şu an bulunduğun konumu, ana dilini, konuşabildiğin/okuyabildiğin/yazabildiğin dilleri ve herbiri için seviyeleri, varsa daha önce çalışmış olduğun çeviri projelerini ve eklemek istediğin bilgileri bizimle e-posta içerisinde paylaş.

Anadilin Türkçe değil mi? Problem değil, bizimle hala iletişime geçebilirsin! Konudaki LANGUAGE kısmını kendi ana dilinle değiştirerek e-postanı yolla.

Mesajlarınızı dört gözle bekliyoruz.

didem iyi hoş guzel bıse demısınde ben sana oyunun cevırısını yapsam ne olcak once kendı oyunumuzu duzeltmedınızkı oyuzden karısmam zafer harıtası canavar oldurerek cıkar dıyor 24 saat canavar olduruyoz sansı mılyonda 1 mi oda yok yanı daha nedıyım

Merhaba,

Bu tür duyuruların altına bu tarz yorumlar yapmazsak çok daha iyi olur. Çünkü oyunumuzu oynayıp, hem para kazanmak hem de oyunun bir parçası olmak isteyen çok sayıda oyuncumuz var ve talep üzerine bu tür bir uygulama gerçekleştirildi. Fakat bu tarz yorumlar oyuncuların cesaretini kırıcı. Çeviri hatası varsa ya da anlam bozukluğu lütfen ekran görüğntüsü ile gerek forumdan gerek ticket atarak bizlere bildirin. Bu tür sorunların giderilmesi çok kısa zamanda mümkün.

Teşekkürler

Neden diğer oyunlarınızıda Türkiye'ye getirmiyorsunuz cevirecek adam bulamıyorsanız ben cevirebilirim bakın mesela ; Stormthrone oyun sarıyor elmas alayım diyorum $50 dolar istiyor buda 150 tl + ödeme şeklinde 240 tl istiyor getirin Türkiyeye artık böyle oyunları elmas alamıyorum pahalılığından hadi getiremiyorsunuz neden ödeme yöntemlerinizde paysafecard , mangırkart ...vs tarzı ödeme yok ?

Birşey daha sormak istiyorum

bu adminiz reşat shakesfi... adlı oyundadamı görevli ?
    Son düzenleyen R2107780516, 07-09-2015 saat 07:37 PM.

Mesaj Yetkileriniz

• Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz yok
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •