Oyuna kayıt olurken kabul ettiğiniz (Sahiplik/Sanal Hesapların Satılması/Öğeler
R2Games Oyun hesaplarımızın veya R2Games hesaplarımızın transferini tanımaz. Hiçbir hesabı satın alamaz, satamaz, hediye edemez veya takas edemezsiniz, hiçbir hesabı satın almayı, satmayı, hediye etmeyi veya takas etmeyi öneremezsiniz, bu gibi girişimler geçersizdir. R2Games, Oyuna dahil olan tüm içeriklerin lisanslı sahibidir ve tüm haklarına sahiptir. Oyunda görünen veya Oyun kaynaklı sanal ürünler veya para birimlerinde veya herhangi bir hesapla ilişkili özellikler ve bu gibi içeriklerde hiçbir unvan ve hakkınız olmadığını kabul etmek durumundasınız.
R2Games, Oyun dışında icra edilen sözde sanal varlık transferlerini veya Oyunun içeriğindeki veya Oyun kaynaklı hiçbir içeriğin "gerçek dünyadaki" sözde satışları, hediyeleri ve takasını tanımaz. Oyun içi öğeleri veya para birimini "gerçek" para karşılığında satamamakta ve bu öğe ve para birimlerini Oyun dışındaki hiçbir değerle takas edememektesiniz)
kurallar gereğince karakter ticareti yapan oyuncuların hesapları kapatılacak ve asla ne kadar ticket atılırsa atılsın ya da foruma ne kadar konu açılırsa açılsın tekrar aktif edilmeyecektir. Siz de bir kez daha vereceğimiz linkten kontrol edebilirsiniz:

http://tr.r2games.com/about/termsofuse

Ayrıca X karakter de bildirildi fakat neden benim karakterim ceza aldı diye soran oyuncularımız:

Ekibimiz ve yöneticilerimiz acil olarak toplanıp konu hakkında ciddi yaptırımların uygulanacağı bir karar aldılar. Forumumuzda ve Resmi internet sitemizde açık ve net bildirilen kurallar var ve bu nedenle oyuncular uyarılmayacak. Karakter ticareti yapan hesaplar tek tek ve uyarılmaksızın kapatılacaktır. Önceden alınan ekran görüntülerini malesef bu kapsama dahil edemiyoruz çünkü imzalanan regülasyon bugünün tarihini taşımakta. Şirket kurallarımız ve hukuken ancak bugünden itibaren geçerli olarak yaptırım uygulanır daha öncesini kapsamaz.

Yapılan kapatılmalardan sonra kapatılan hesaplardan gelen hiçbir ticketa veya foruma açılan konulara cevap verilmeyecektir. Konular kapatılacak, ticketlar yanıtsız kalacaktır. Bu haksızlık ya da vurdum duymazlık olarak nitelendirilecek, yükselen tansiyonlarla beraber eminiz ki hakaretler de olacak. Fakat şirketimizin bu konuda kuralları oldukça net ve bu kurallar sizin tarafınızdan da oyuna kayıt olurken kabul edilen kurallar.

Alınan kararlara göre artık hesabın özel mesajlarına ya da IP kayıtlarına bakılmaksızın yalnızca GM lerimiz ya da diğer oyuncularımız tarafından bizlere iletilen ekran görüntüleri doğrultusunda hesap kapatılabilecektir. Bir anlık kızgınlık, ben değildim kardeşim küçük o yazdı gibi -gerçek ya değil- hiç bir neden hafifletici ya da affedici nitelikte olmayacaktır.

Teşekkürler

-
Daha önce duyurulan "Hesap-Karakter Satışı ve Takası Yasaktır!" konusu için BURAYA tıklayın.