Get Adobe Flash Player。

Get Adobe Flash Player

Bulunan 1 den 6 - Toplam 6

Konu: FB - Forum Giriş Problemi

FB - Forum Giriş Problemi

Merhaba R2 Games Kullanıcıları,

Facebook kullanıcısı olup, forum alanına giriş yapamayan kullanıcılarımızın izlemesi gereken adımlar şu şekildedir:
    - http://tr.r2games.com/ adresini ziyaret etmek ve giriş yapılmış olan hesaptan tamamen çıkış yapmak.
    - Resimde görüntülenen butona tıklayıp, giriş yapmak. (Facebook OpenID butonu)
    - Daha sonra foruma giriş yapılabilir.

Direkt olarak facebook uygulaması aktif durumdayken yapılan forum girişleri başarısız olabilir. Dikkat edilmesi gereken tr.r2games.com adresinden facebook girişinin aktif olmasıdır.

merhaba öyle yaptıgımız taktırde de olmadı lakın nasıl olduysa 24 saat sonra kendiliğinden sorun ortadan kalktı iyi gunler dılerım

iyi aksamlar en son dün akşam girdiğimde karekterim duruyordu yani 09.02.2015 tarihinde ama bu gün girdiğimde karekterim silinmişti o kadar emek verdim lütfen en kısa zamanda ilgilenmenizi rica ederim nick coll du şimdi girdiğimde başkalarıda aynı olmuşmu diye baktım bazı arkadaşlarda aynı durumda 11 lvl e kadar kasıldı şimdiki ölesine lütfen silinen karekterimi geri aktarın.. şimdiden teşekkürler

Alıntı R293287613 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    iyi aksamlar en son dün akşam girdiğimde karekterim duruyordu yani 09.02.2015 tarihinde ama bu gün girdiğimde karekterim silinmişti o kadar emek verdim lütfen en kısa zamanda ilgilenmenizi rica ederim nick coll du şimdi girdiğimde başkalarıda aynı olmuşmu diye baktım bazı arkadaşlarda aynı durumda 11 lvl e kadar kasıldı şimdiki ölesine lütfen silinen karekterimi geri aktarın.. şimdiden teşekkürler
    Merhaba 20 lwl altı karakterler 15 gun içerisinde giriş yapılmadığı taktirde silinir dün akşam bile girdiyseniz lütfen destek ekibi ile iletişime geçin
    silinen hesap geri gelmez ama şansınızı deneyebilirsiniz iyi oyunlar

Benim de oynadığım bi karakter gitti. İlk başta kullanıcı adı ile giriş yapıyorumdum zor oluyordu Facebook üzerinden giriş yapmayı denedim 1 levelden başlattı sonra kullanıcı adını denedim olmadı aynı karakter açıldı 1 level olan. Ne yapmam gerekiyor.

Alıntı R250499317 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Benim de oynadığım bi karakter gitti. İlk başta kullanıcı adı ile giriş yapıyorumdum zor oluyordu Facebook üzerinden giriş yapmayı denedim 1 levelden başlattı sonra kullanıcı adını denedim olmadı aynı karakter açıldı 1 level olan. Ne yapmam gerekiyor.
    Merhaba, aşağıdaki adımları izleyin
    1 Çerezleri ve geçmişi silerek tekrar deneyin
    2. sunucu kontrol: yanlış sunucudan giriş yapmış olabilirsiniz diğer sunuculardan kendi sunucunuzu seçin
    3. yukardaki adımlar işe yaramazsa Destek ekibine başvurun
    3.

Mesaj Yetkileriniz

• Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz yok
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •