Get Adobe Flash Player。

Get Adobe Flash Player

R273681649

Makaleni Yayınla, Altını Kazan! Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Bu Girişi Değerlendir
Alıntı R273681649 Demiş ki: Mesajı Görüntüle
Merhaba Ben S2 Den Eagle Seviye: 38 yaş :19

1) Tam Ekran Yok

2) Serverda Fazla User den Kasması Lag ..

3) VİP sorunu bu oyunu 15 yaş altındaki kişilerde oynuyor ve bu çocukların ne kredi kartı nede telefonu olabiliyor bu yüzden bazıları çoğu üst yaş gruplarından daha iyi oyunu biliyor ve oynuyor fakat çocuğun yaptığı saatlerce oynanan emek bir adamın gelip parayı yatırıp almasıyla 2 saniyede oluyor bence vip le normal oyuncunun o kadarda fazla ayırt edilmemesi gerekir.

4) Vip Görevi vip olmayanlara vip görevi geliyor ve bitirdiğinde vip olmadığı için o görevin ödülünü alamıyor bence vip olmayanlara vip görevi getirilmesi kalksın .

5) Vip olmayanlara oyun da kaldığı saate girdiği güne göre hediyeler vermelisiniz o oynayan emekçi saatlerce vip güçlü bir karakteri geçebilmek için saatlerce pc başında kalıyor ve buna emeğinin karşılığını vermelisiniz.

6) İlk Yükleme paketini aldıkdan sonra eşyaları sınırlı zamanda alabileceğimiz itemler geliyordu o yok artık .

7) EXP TOMAR GÜNLÜK %100 LÜK BİR EXP TOMAR VERİLMESİ UYGUN OLUR .

8) HAFTADA BİR KEZ YENİ BİR SV AÇMALISINIZ S1 E GEÇ GİRENLER SIRALAMAYI GÖRDÜKTEN SONRA BOŞUNA OYNUYORUM BU ADAMI GEÇEMEM DİYİP BIRAKIYOR HER HAFTA SV AÇILSINKİ OYUNCU SAYISI ARTAR VE BİRLİK SAVAŞI VB ETKİNLİKLER BİRÇOK USER İÇİN MÜTHİŞ BİRŞEY .

9) Hemen Sonlandır düzeninin Vip 1 hatta normal bi oyuncunun kullanabileceği bir seviyeye inmesini istiyorum çoğu kişinin pc veya interneti yavaş olduğundan diğerleri bitirirken arkadaş hala savaşta kalıyor ve user useri bekliyor .

Saygılar Urban S1
Etiketler: Hiçbiri Etiket Ekle / Düzenle
Kategoriler
Kategorisiz

Yorum